Skocz do zawartości
Gamerki i gracze Witamy na najbardziej lajtowej sieci Counter-Strike!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

shiiro

 Użytkownik
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O shiiro

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. Twój nick: 可怕的瞄準器 2. Wycinek z konsoli lub nick Admina który nałożył bana: cr33py 3. Link do demka [AKTUALNIE TEN PKT OMIJAĆ]: 4. STEAM_ID: STEAM_0:0:483961623 5.Data oraz godzina dostania bana: 2.03.2019 somewhere around 5:10 pm Kroki do szybkiego uzyskania UB: 1. Gracz ma 7 dni na odwołanie się od bana. 2. Admin ma 24h na wstawienie dowodu w postaci demka i rozpisanie go. Jeżeli spóźni się bez określonego powodu dostanie ostrzeżenie a gracz UB. 3. W temacie mają prawo udzielać się jedynie osoby które mają uprawnienia w AMXBans , Admin banujący i autor tematu. 4. Należy zastosować powyższy wzór , w przypadku próby stworzenia swojego indywidualnego wzoru lub autor napisze bez wzoru , temat zostanie zamknięty.
 2. odbanowany Request for an unban.

  Wheres my unban?
 3. Twój nick: 可怕的瞄準器 Nick osoby oskarżonej: cr33py Ranga na forum: Admin/Moderator Data zdarzenia: 28.02.2019, 2.03.2019 Opis sytuacji: Thoughtless ban, no reasoning behind it, ignorance, favoring other players. Dowody: Me being banned twice. Dodatkowe informacje: Każdy użytkownik ma prawo do złożenia skargi Każdy użytkownik, który może wnieść coś do tematu ma prawo się wypowieść Zakazuje się nadmiernego spamowania w skardze(istnieję opcja EDYTUJ) Na rozpatrzenie Administracja forum ma tydzień Ostatni głos podejmuje Administracja
 4. 1. Twój nick: 可怕的瞄準器 2. Wycinek z konsoli lub nick Admina który nałożył bana: cr33py 3. Link do demka [AKTUALNIE TEN PKT OMIJAĆ]: 4. STEAM_ID: STEAM_0:0:483961623 5.Data oraz godzina dostania bana: 28.02.2019 somewhere around 5:10 pm Kroki do szybkiego uzyskania UB: 1. Gracz ma 7 dni na odwołanie się od bana. 2. Admin ma 24h na wstawienie dowodu w postaci demka i rozpisanie go. Jeżeli spóźni się bez określonego powodu dostanie ostrzeżenie a gracz UB. 3. W temacie mają prawo udzielać się jedynie osoby które mają uprawnienia w AMXBans , Admin banujący i autor tematu. 4. Należy zastosować powyższy wzór , w przypadku próby stworzenia swojego indywidualnego wzoru lub autor napisze bez wzoru , temat zostanie zamknięty.
 5. Witamy na Lajtownia.pl. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

  Pozdrawiamy Administracja Lajtownia.PL

×