Skocz do zawartości
Gamerki i gracze Witamy na najbardziej lajtowej sieci Counter-Strike!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KoSmO

 Lajtowy
 • Ilość treści

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

KoSmO wygrał w ostatnim dniu 28 Styczeń

KoSmO ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Dobry

1 obserwujący

O KoSmO

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 25.05.2000

Ostatnio na profilu byli

233 wyświetleń profilu
 1. Banery Serwerów

  Nawet nawet, ale czy to nie jest z psd robione? Poza tym trzeba usunąć tło i dać je transparentne.
 2. Określ się co byś chciał zrobić. Czy chciałbyś jakąś współpracę czy coś jasnowidzami niestety nie jesteśmy
 3. [ZAMKNIĘTY] Pytanie Na Dziś #21.

  Nie mam takiego przedmioty Ps. a na graficzki masz pozwolenie misiaku?
 4. Tapeta Lajtownia.pl by Najs

  Ładnie ładnie fajny pomysł podoba mi się
 5. Mistrzu to nie jest kod reklamowy tylko grafika reklamująca forum to są 2 różne rzeczy, aczkolwiek ładnie wygląda.
 6. Jestem na NIE Pchasz się do kolorków a nie jest to mile widziane na forum, nie znam cię nie zyskałeś mojego zaufania. Daj się poznać posiedź trochę z nami i spróbuj za jakiś czas.
 7. Coś tam

  Witam postanowiłem odgrzebać moje stare prace które kiedyś robiłem, najwyższa klasa to to nie jest ale coś tam się znalazło
 8. Prace by atusiek #grafik

  Takie średnie dużo do poprawy #noobgrafik.
 9. Długie dni, krótkie noce, imprezy i spotkania ze znajomymi, brak szkoły, grille i ogniska… Któż z nas nie tęskni za wakacjami? No właśnie, pewnie każdy już nie może się doczekać powrotu lata i kolejnych niezapomnianych wakacyjnych chwil. Aby ułatwić Wam odliczanie do tego upragnionego dnia powstał oto ten niesamowity zegar – zegar odliczający czas do wakacji! A może chcecie zrobić taki sami? Nic trudnego! Zaczynamy od zdefiniowania dwóch dat, które są obiektami wbudowanymi w języku JavaScript. Pierwszą z nich jest current – data bieżąca pobierana od przeglądarki, druga to wakacje – data zakończenia roku szkolnego, czyli piątek 21 czerwca. Schemat zapisu daty wygląda następująco: nazwa_daty = new Date(rok, miesiąc, dzień, godziny, minuty, sekundy, milisekundy) UWAGA – miesiąc zapisujemy o jeden mniejszy, gdyż JavaScript numeruje je od 0! Po zdefiniowaniu tych dwóch dat, nasz projekt wygląda tak: Aby odliczyć pozostały czas od jednej do drugiej daty musimy je po prostu odjąć. Do tego używamy metody getTime(), która zwraca czas w milisekundach zliczonych od godziny 00:00, 1 stycznia 1970 roku. Taki jest efekt działań: Teraz nasz czas otrzymany w milisekundach musimy przekształcić na odpowiedni format tj. dni:godziny:minuty:sekundy. Aby odpowiednio to wyglądało zaokrąglamy nasze liczby do całkowitych używając obiektu wbudowanego Math.floor(). Pół sukcesu już za nami! Widzimy ile nam zostało do wakacji jednak nasz skrypt wciąż nie spełnia swojego zadania – nie odlicza czasu, a po drugie – ta samotna piątka w sekundach wygląda okropnie, przyznacie. Aby całość spełniała swoją misję cały nasz kod definiujemy jako funkcję, a także zapisujemy funkcję, która dopisze nam 0 do jednocyfrowych liczb (oprócz dni oczywiście). Teraz tę funkcję wywołujemy za pomocą innej funkcji – setInterval, która będzie powtarzała jej wykonanie w przyjętym odstępie czasowym (w tym wypadku 1 sekunda = 1000 milisekund). Całość już, aby można było ostylować, umieszczamy w określonym divie naszej strony za pomocą zapisu: document.getElementById(‘nazwa_diva’).innerHTML = (to co chcemy by się pojawiło) Myśląc już przyszłościowo… Co się stanie 21 czerwca o 09:00:01? No właśnie… – przezorny zawsze ubezpieczony! W tym celu opatrujemy cały nasz zegar instrukcją warunkową – jeśli różnica czasu będzie mniejsza od 0, to mamy przecież WAKACJE! Tak wygląda nasz kod już po wszelkich protekcjach – zresztą sami tu przyjdźcie w pierwszy dzień wakacji i to sprawdźcie! Oczywiście, na ten zegar na górze jest już nałożony odpowiedni styl CSS, ale sami możecie sobie taki zrobić i odliczać czas do urodzin, nowego roku, świąt, czy czego tylko chcecie – be creative!
 10. zamknięte [ZAMKNIĘTY] Hej.

  Witaj zapraszam Cię do wspólnej gry jak i rozmowy na naszych serwerach.
 11. Portfolio

  Witam stworzyłem portfolio i chciałbym abyście zwrócili uwagę co mogę zmienić co dodać co jest ok a co nie.
×